Lenovo YOGA BOOK 10" WiFi červený

Part number: ZA150259CZ

Intel Atom x5-Z8550 QC / 4GB RAM / 128GB eMMC / 10" 1920x1200px / Wi-Fi / 8500 mAh / fotoaparát 8 Mpx + webkamera 2 Mpx / Windows 10 Professional

Na splátky od: 393 Kč
Cena bez DPH: 10 826 Kč
Cena s DPH: 13 099 Kč
skladem (prodejna Karlín)
záruka: 24 měsíců / 24 měsíců

Aplikace NoteSaver a stylusové pero Real Pen se skutečným inkoustem – nový, přirozený způsob psaní poznámek.

Pište inkoustem na papír pomocí pera Real Pen a Yoga Book vaše poznámky bez nejmenších potíží převede do digitální podoby. Poznámky tak budete moci upravovat, organizovat, slučovat a sdílet během pár okamžiků. Dodaná psací podložka Book Pad vám umožní magneticky upevnit papíry, takže budou držet na místě. Celou dobu můžete na obrazovce sledovat, jak se vám vaše poznámky digitalizují před očima, nebo můžete prostřednictvím aplikace Lenovo NoteSaver využít zařízení Yoga Book jako inteligentní psací podložku – otevřenou pro nejpřirozenější způsob psaní poznámek. Od teď už nikdy neztratíte přehled o svých nápadech a inspiracích.

Klávesnice Halo na vyžádání s hmatovou odezvou – usnadňuje veškerou práci.

Když potřebujete udělat nějakou práci, stačí jen otevřít zařízení Yoga Book v režimu psaní a snadno vše potřebné napsat pomocí klávesnice Halo. Klávesnice Halo se zobrazí jen na vyžádání ve chvíli, kdy ji skutečně potřebujete. Klávesnice optimalizovaný pro software provádí automatické dokončování a automatické opravování hned během psaní – práce tak bude přesnější a půjde vám rychleji od ruky. Hmatová odezva a klávesové zkratky zajišťují zážitek na úrovni skutečné klávesnice, když přinášejí to nejlepší z hardwaru i softwaru do dosud nejchytřejší a nejtenčí klávesnice. Od teď si s sebou můžete nosit svoji klávesnici kamkoli, aniž byste vůbec zaznamenali její váhu.

Pište pomocí pera Real Pen jako skutečný profík.

Když vás navštíví umělecká múza, zařízení Yoga Book je připraveno vám pomoci. Když je klávesnice vypnutá, podložka Create Pad a pero Real Pen vám poskytnou přesnost a ovládání, které očekáváte od tradičního pera a papíru. Kreslit lze pomocí dodaného pera Real Pen, které dokáže rozpoznat 2048 úrovní tlaku – při každé pohybu tak identifikuje i ty nejdrobnější nuance. S bateriemi si nemusíte lámat hlavu – pero Real Pen není třeba dobíjet vůbec nikdy. Ještě kreativnější můžete být při použití obou rukou: jednou můžete na obrazovce vybírat nástroje, posouvat a přibližovat, zatímco druhou rukou můžete pomocí pera Real Pen kreslit na podložce Create Pad. Nejlepší ze všeho je, že svoje výtvory uvidíte ožívat na displeji – na rozdíl od většiny tabletů, kde si při kreslení blokujete rukou výhled na displej.

Tenké, lehké a s celodenní výdrží baterie – popusťte uzdu své představivosti, ať jste kdekoli.

Při otevření má zařízení Yoga Book tloušťku jen 4,55 mm a váží pouze 690 g. Na jediné nabití navíc vydrží fungovat až 12 hodin – kdekoli tak budete moci rozvinout svoji kreativitu opravdu naplno. Jeho ohromující tělo je vyrobeno z prémiové kvalitní slitiny hliníku (Al) a hořčíku (Mg). Yoga Book je k dispozici v šedém (Gunmetal Grey) a zlatém (Champagne Gold) barevném provedení. Po vybalení zařízení Yoga Book můžete očekávat, že se za ním každý otočí.

Skvělý operační systém Windows.

Při práci ve známém prostředí systému Windows produktivita tabletu strmě stoupá. Práce vám půjde rychle od ruky díky mobilním verzím aplikací Word, Excel a PowerPoint.

Vyberte si režim, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Díky pantu s rozsahem 360º lze zařízení Yoga Book použít ve 4 různých režimech, které vyhoví vašemu životnímu stylu: volně ležící režim pro tvorbu umožňující kreslení a psaní poznámek, režim procházení fungující jako kompaktní 10,1" tablet, režim sledování pro skvělou zábavu a režim psaní, v němž se zařízení chová jako pracovní notebook. Nenechte se mýlit – Yoga Book v sobě ukrývá vše, co potřebujete pro svůj hektický život.

Nic vás během dne nebude brzdit.

Procesor Intel® Atom™ vám dává do rukou pokročilé technologie a úžasné možnosti zabalené do extra tenkého a lehkého čipu, který je energeticky efektivnější – ideální pro dlouhou výdrž vašich mobilních zařízení na cestách.

Procesor
typ:
Intel Atom x5-Z8550 with quad core
frekvence:
2,40 GHz
Paměť
velikost:
4 GB
Uložiště
datové rozhraní:
eMMC 
velikost:
128 GB 
Grafika
grafický chip:
Intel HD Graphics
Displej
velikost displeje:
10,1" 
nativní rozlišení:
1920 x 1200px 
poměr stran:
16:10
typ:
LED IPS
Podpora ActivePen:
ano
Rozhraní
Wi-Fi:
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
WWAN:
ne 
GPS:
ano
Bluetooth:
ano
MicroUSB:
MicroUSB 
video výstup:
micro HDMI 
Senzory
světelný senzor:
ano
proximity senzor:
ne
G-senzor:
ano
gyroskop:
ano
kompas:
ne
Zvuk
vestavěné reproduktory:
2x reproduktor
vstup mikrofon / výstup sluchátka:
combo jack 
Jiné
vestavěná kamera:
8,0 Mpx 
vestavěná webkamera:
2,0 Mpx 
čtečka paměťových karet:
ano
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
0,69 kg
rozměry:
256 x 170 x 9,6mm
Baterie
typ:
8500 mAh Li-Pol
maximální výdrž baterie udávaná výrobcem:
až 13 hodin
Operační systém
operační systém:
Windows 10 Professional 64bit
Záruka
typ záruky výrobce:
MailIn 
možnost rozšíření záruky:
ne
  • YOGA BOOK
  • Real Pen
  • Book Pad
  • 20ti listový blok
  • 3x náhradní náplň do Real Pen
  • napájecí adaptér
  • quickstart guide
Lenovo YOGA BOOK bag šedé

Lenovo YOGA BOOK bag šedé

Obal na Lenovo YOGA BOOK v šedé barvě.

Lenovo YOGA BOOK Pad

Lenovo YOGA BOOK Pad

Podložka k Lenovo YOGA BOOK s bločkem 15 papírů.

Lenovo YOGA BOOK Real Pen - náhradní náplně

Lenovo YOGA BOOK Real Pen - náhradní náplně

Náhradní náplně pro pero pro model Lenovo YOGA BOOK.

Lenovo YOGA BOOK Pad Paper - Papírový blok

Lenovo YOGA BOOK Pad Paper - Papírový blok

Lenovo YOGA BOOK Pad Paper - Papírový blok 75 listů