Lenovo X1 Tablet 3.gen černý

Part number: 20KJ001PMC

Intel Core i5-8250U Kaby Lake R / 8GB RAM / 256GB SSD / 13" QHD+ IPS multi-dotykový / Intel HD Graphics / Wi-Fi / Bluetooth / webkamera / Windows 10 Professional

Na splátky od: 1 329 Kč
Cena bez DPH: 36 603 Kč
Cena s DPH: 44 290 Kč
na cestě
záruka: 36 měsíců / 36 měsíců

Lehké šasi, vysoký výkon

S oslňujícím 13" 3K displejem váží ThinkPad X1 Tablet méně než 900g. Tento přepracovaný model 2v1 obsahuje nový designový stojánek a nabídne tak dva pohodlné úhly pro psaní. Dokonce i s připojenou klávesnicí váží méně než 1,3 kg a je 8,9 mm tenký. S více než 9,5hodinovou výdrží baterie získáte zařízení, které je perfektní pro cestování a práci mimo kancelář. Stejně jako u telefonu, připojení LTE-A zajišťuje, že zůstanete připojeni, ať už jste v dosahu WiFi či nikoliv.

Skvělá výdrž. A ještě víc.

Stejně jako všechna zařízení ThinkPad, i X1 Tablet testujeme dle 12 armádních norem a provádíme více než 200 kontrol kvality, které zajišťují funkčnost těchto produktů i v extrémních podmínkách. Díky tomu se můžete spolehnout, že zařízení 2v1 zvládnou všechny překážky, které vám život postaví do cesty – od arktické divočiny přes pouštní písečné bouře, od stavu bez tíže až po potřísnění tekutinou a pády. Ale pokud potřebujete další ochranu, Gorilla® Glass zajišťuje, že se váš displej nerozbije.

Popusťte uzdu kreativitě

X1 Tablet je kompatibilní s Lenovo Active Pen. Kreslete. Podepisujte dokumenty. Dělejte si poznámky. A nemusíte se bát, že vám dojde inkoust. Do toho. Pro vaši představivost neexistují limity.

Je to ještě lepší

Naše třetí generace X1 Tablet disponuje designem a vylepšeními, které pomohou pozvednout vaši produktivitu. Maximalizujte výdrž baterie díky modernímu pohotovostnímu režimu, který vám umožní konfigurovat režim používání s nízkou spotřebou. Pak probuďte systém ještě rychleji pomocí hlasu nebo otisku prstu. Zůstaňte vždy připojeni, protože při volbě LTE-A můžete snadno přepínat mezi WiFi a mobilním širokopásmovým připojením. Navíc se zařízení nepřehřeje díky inteligentnímu chlazení, které umožňuje monitorovat a řídit stav procesoru a teplotu systému, čímž se optimalizuje výdrž baterie a chlazení.

Zapomeňte na heslo!

Tablet ThinkPad X1 obsahuje robustní bezpečnostní funkce, takže se nemusíte obávat o ochranu vašich informací. Přihlaste se snadno a rychle dotykem prstu nebo pomocí tváře díky infračervené kameře a funkci Windows Hello. Další vylepšení zabezpečení udržuje vaše zařízení a data v bezpečí. Trusted Platform Module (dTPM) šifruje vaše informace.

Vylepšete zabezpečení

Navíc tento ThinkPad disponuje podporou autentizace FIDO. Fast Identity Online neboli FIDO umožňuje vylepšenou autentizaci, která chrání vaše informace o přístupu ve třech vrstvách zabezpečení. Ověřování FIDO se týká vašich přihlašovacích údajů online, když se přihlašujete na webové stránky jako je Facebook nebo Google, nebo provádíte platby přes PayPal, Visa atd. Toto globální řešení vytváří lepší zabezpečení služeb online, snižuje náklady organizací a je jednodušší a bezpečnější pro uživatele.

Thunderbolt™ 3

X1 Tablet disponuje technologií Intel® Thunderbolt™ 3, která přináší rychlý přenos z Thunderbolt do USB-C s rychlostí až 40 Gb/s. Připojte kabel od vašeho portu USB-C do zařízení s podporou Thunderbolt™ 3 a získejte tak čtyřnásobně rychlejší přenos dat a dvojnásobnou šířku pásma videa oproti jakémukoliv jinému typu portu a zároveň zařízení nabíjejte. Takže získáte Thunderbolt, USB-C a DisplayPort v jednom zařízení.

Procesor
typ:
Intel Core i5-8250U with quad core
frekvence:
3,40 GHz
Paměť
velikost:
8 GB
Uložiště
datové rozhraní:
PCIe NVMe 
velikost:
256 GB 
Grafika
grafický chip:
Intel HD Graphics
Displej
velikost displeje:
13,3" 
nativní rozlišení:
3000 x 2000px 
poměr stran:
3:2
typ:
LED IPS
Podpora ActivePen:
ano
Rozhraní
Wi-Fi:
Intel 8265
WWAN:
ne 
GPS:
ano
Bluetooth:
ano
MicroUSB:
ne 
video výstup:
USB-C 
Senzory
světelný senzor:
ano
proximity senzor:
ano
G-senzor:
ano
gyroskop:
ano
kompas:
ano
Zvuk
vestavěné reproduktory:
ano
vstup mikrofon / výstup sluchátka:
combo jack 
Jiné
vestavěná kamera:
8,0 Mpx 
vestavěná webkamera:
2,0 Mpx 
čtečka paměťových karet:
MicroSD
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
0,89 kg
rozměry:
304 x 226 x 8.45 mm
Baterie
typ:
42Wh Li-Ion
maximální výdrž baterie udávaná výrobcem:
Až 9,5 hodin
Operační systém
operační systém:
Windows 10 Professional
Záruka
typ záruky výrobce:
CarryIn 
možnost rozšíření záruky:
ano
  • tablet
  • adaptér
  • pero
  • klávesnice s trackpointem a touchpadem
Lenovo TP adaptér ThinkPad 65W AC USB-C

Lenovo TP adaptér ThinkPad 65W AC USB-C

napájecí adaptér 65W určený pro zařízení s portem USB-C

Lenovo 13" Laptop Ultra Slim Sleeve šedé

Lenovo 13" Laptop Ultra Slim Sleeve šedé

Šedé pouzdro na 13" ultra tenké laptopy.

Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth černá

Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth černá

Bezdrátová myš s BlueTrack technologií, Bluetooth technologie, ideální pro použití se systémem Windows 8, kompaktní design, 2 tlačítka, 4směrné kolečko, tlačítko Windows 8.