Servis

Řada IDEA (IdeaPad, IdeaCentre)
Telefon:   +420 800 702 703   Kontaktní hodiny:   PO - PÁ:  9:00 - 18:00

Záruční i pozáruční servis pro Lenovo produkty Idea je realizován centrálně prostřednictvím poštovních poboček - zařízení budou dopravena do servisního střediska poštou a po opravě doručena zpět k vám. V případě záručního servisu tato služba zdarma. Pro nahlášení servisního požadavku prosím kontaktujte zákaznickou linku na výše uvedeném telefonním čísle. Zařízení můžete také odnést k vašemu prodejci, který požadavek vyřídí za Vás. 

  

Řada THINK (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation, ThinkVision)
Telefon:   +420 272 700 855   Kontaktní hodiny:   PO - PÁ:  9:00 - 17:00

Záruční i pozáruční servis pro Lenovo produkty řady Think je zajišťován sítí autorizovaných servisních partnerů Lenovo. Provozujeme jedno z největších servisních středisek u nás. Společnost LenovoServis lze využít k opravám zařízení, která jsou v záruční době a řešíme i pozáruční opravy. Kontakty naleznete na www.lenovoservis.cz.

 

Smartphony Lenovo, Moto a tablety
Telefon:   +420 312 560 560   Kontaktní hodiny:   PO - PÁ:  9:00 - 17:00

Záruční i pozáruční servis pro smartphony Lenovo zajišťuje společnost Arvato services k.s.. Zařízení můžete odnést k vašemu prodejci, který záruční servisní požadavek vyřídí za vás.V případě dotazů ohledně hardware prosím kontaktujte zákaznickou linku na výše uvedeném telefonním čísle, nebo pište na info.cz@bertelsmann.de.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Pro koncového spotřebitele se na produkty Lenovo podle zákona vztahuje standardní záruka 2 roky - není-li uvedena delší. Baterie zakoupená společně s notebookem přebírá záruku notebooku. Je-li baterie zakoupena zvlášť, vztahuje se na ni nová záruka s trváním 2 roky. Záruka na baterii se nevztahuje na pokles kapacity, pouze na materiálové vady. V případě podnikajících fyzických a právnických osob není délka záruky zákonem definovaná - závisí na smluvním vztahu SLA. Zákonná lhůta délky opravy je 30 dní.

Na některé modely z řady Think lze také zakoupit rozšířenou záruku, které naleznete ZDE.