Microsoft Sculpt Mobile Mouse Wireless černá

Part number: 43U-00004

Bezdrátová myš s BlueTrack technologií, ideální pro použití se systémem Windows 8, kompaktní design, čtyřsměrové rolovací kolečko, tlačítko Windows, optické rozlišení 4000 dpi, připojení přes USB přijímač.

Na splátky od: -
Cena bez DPH: 605 Kč
Cena s DPH: 732 Kč
skladem (prodejna Karlín)
záruka: 24 měsíců / 36 měsíců

Myš Microsoft Sculpt Mobile

Microsoft Sculpt Mobile, to je dalším modelem myši společnosti Microsoft. Myš nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Jedná se o bezdrátovou myš kompaktního designu, která je optimalizována pro použití se systémem Windows 8. Myš má tlačítko Windows, které usnadní přístup do hlavní nabídky operačního systému a dále má čtyřsměrné kolečko.

Jde to i bezdrátově

Tato bezdrátová myš se k počítači připojí pomocí miniaturního bezdrátového 2,4 Ghz nano USB konektoru, který lze bez problémů ponechat v USB portu počítače. Myš zcela jistě zlepší Vaši mobilitu. Je perfektní pro použití na cestách s Vaším notebookem.

Technologie BlueTrack

Technologie BlueTrack je založena na snímacím prvku, jehož základem je modrá LED dioda, ta umožní osvícení skoro 4x větší plochy než klasický optický snímač. Díky této vlastnosti je možné používat myš na většině povrchů, takže by už neměl být problém s materiály jako je saténové povlečení či koberec.

Klíčové vlastnosti

Myš Microsoft Sculpt Mobile je kompatibilní s operačními systémy Windows 8, Windows 7, Windows RT a Macintosh Mac OS X v10.6 - v10.8. Optický senzor má rozlišení 4000 dpi. Technologie BlueTrack zajišťuje přesný plynulý pohyb prakticky na jakémkoliv povrchu. K počítači ji připojíte pomocí USB přijímače, který stačí vložit do volného USB portu.

Rozměry myši jsou 56,9 x 96,25 mm.