Microsoft Sculpt Comfort Mouse Bluetooth černá

Part number: H3S-00002

Bezdrátová myš s BlueTrack technologií, Bluetooth technologie, ideální pro použití se systémem Windows 8, kompaktní design, 2 tlačítka, 4směrné kolečko, tlačítko Windows 8.

Na splátky od: -
Cena bez DPH: 790 Kč
Cena s DPH: 956 Kč
skladem (prodejna Karlín)
záruka: 24 měsíců / 36 měsíců

Myš Microsoft Sculpt Comfort

Microsoft Sculpt Comfort, to je dalším modelem myši společnosti Microsoft. Myš nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Jedná se o bezdrátovou myš kompaktního designu, která je optimalizována pro použití se systémem Windows 8.

Jde to i bezdrátově

Tato bezdrátová myš se k počítači připojí zcela bezdrátově pomocí Bluetooth technologie. Myš zcela jistě zlepší Vaši mobilitu. Je perfektní pro použití na cestách s Vaším notebookem.

BlueTrack

Technologie BlueTrack je založena na snímacím prvku, jehož základem je modrá LED dioda, ta umožní osvícení skoro 4x větší plochy než klasický optický snímač. Díky této vlastnosti je možné používat myš na většině povrchů, takže by už neměl být problém s materiály jako je saténové povlečení či koberec.

Klíčové vlastnosti

Myš Microsoft Sculpt Comfort je kompatibilní s operačními systémy Windows 8, Windows 7, Windows RT, Android a Mac. Pro ovládání slouží tlačítka levé a pravé, čtyřsměrné kolečko a tlačítko po levé straně, které je optimalizované pro Windows 8. K počítači ji připojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth. Myš má rozměry 110,8 x 68,5 mm.