Lenovo ThinkCentre M920s SFF černý

Part number: 10SJ001JMC

Intel Core i5-8500 Coffee Lake / 8GB RAM / 256GB SSD / Intel HD Graphics / klávesnice + myš / DVD-RW / Windows 10 Professional 64bit

Na splátky od: 631 Kč
Cena bez DPH: 17 379 Kč
Cena s DPH: 21 029 Kč
skladem (centrální sklad)
záruka: 36 měsíců / 36 měsíců

Vysoký výkon pro skvělé výsledky

ThinkCentre M920 v provedení SFF je vybaven vším, co potřebujete pro rychlé a efektivní dokončení práce. Je poháněn osmou generací procesorů Intel® Core™ i s vPro™, disponuje rychlou pamětí DDR4 a zvládne vše - od každodenních úkolů až po graficky náročné úkoly, multitasking a zpracování dat.

Na co čekáte?

Pro ještě rychlejší a plynulejší používání zvolte pevný disk s pamětí Intel® Optane™. Tato chytrá technologie rozpozná způsob vaší práce a zrychlí všechny procesy - od spouštění a otvírání aplikací přes vyhledávání složek až po snadný multitasking.

Zabezpečený

ThinkCenter M920 v provedení SFF přichází se Smart USB Protection pro ochranu vašich dat. To vám umožní zakázat přístup vybraných USB zařízení do vašeho systému. Navíc je tu TPM, neboli Trusted Platform Module, což vám umožňuje chránit váš hardware včetně generování a ukládání šifrovacích kódů.

Klid na duši

Nikdy nemůžete být dost opatrní, a proto disponuje ThinkCenter M920 v provedení SFF zámkem šasi. Tento zámek je poháněn základní deskou a chrání klíčové komponenty uzamčením šasi zevnitř, kdyby je někdo chtěl odcizit. Můžete také zabezpečit boční panel pomocí visacího zámku.

Skvělé připojení s vysokou rychlostí

Pokud jde o připojení příslušenství a chytrých zařízení, má ThinkCenter M920 v provedení SFF dostatek portů včetně USB-C a USB 3.1 druhé generace. Navíc jsou tyto vysokorychlostní porty pohodlně umístěny pro rychlý a snadný přístup.

Snadné použití a nastavení

Pokud je počítač pod stolem nebo mírně z dosahu, můžete ho vypnout na dálku pomocí jednoduché zkratky na klávesnici, Alt+P. ThinkCenter M920 v provedení SFF má také několik rozšiřujících slotů, aby se přizpůsobil potřebám vašeho podnikání.

Spolehlivý, odolný a zabezpečený

Jako každé zařízení ThinkCentre, prošel i ThinkCenter M920 v provedení SFF přísnými testy dle armádních norem MIL-SPEC. Vydrží tak pracovat v téměř jakémkoliv prostředí, od arktické zimy až po horko na poušti a všude mezi tím.

Ekologická volba

S certifikáty Energy Star™ 7.0 a EPEAT™ Gold je ThinkCenter M920 v provedení SFF prokazatelně výjimečně energeticky efektivní, a ušetří tak vaše náklady. Navíc je také výjimečně tichý a byl oceněn prvním certifikátem Ultra Low Noise Certificate od TUV Rheinland na světě.

Procesor
základní typ:
Intel i5 
typ:
Intel Core i5-8500 with 6-core
frekvence:
3,00 GHz
maximální TurboBoost frekvence:
4,10 GHz
memory controller:
2666 MHz
sběrnice:
9MB ISC
Paměť
velikost:
8 GB GB
frekvence:
2666 MHz
maximální velikost:
64 GB
počet slotů celkový / volné:
4/3
Pevný disk
typ:
SSD 
kapacita:
256 GB 
šifrování:
ne 
Grafika
typ:
Intel HD Graphics
výrobce grafické karty:
integrovaná 
VGA výstup:
ano
digitální výstup:
2x DisplayPort
Datové mechaniky
Optická mechanika:
ano
Rozhraní
Wi-Fi:
ne
LAN:
gigabit ethernet
počet portů USB 2.0/USB 3.0:
0/8
sériový port:
ano
paralelní port:
ne
Zvuková karta
vstup mikrofon:
ano
výstup sluchátka:
ano
Jiné
čtečka paměťových karet:
ano
typy podporovaných karet:
7-in-1
klávesnice a myš:
ano - USB kabel 
napájecí zdroj:
210 W
typ skříně:
small form factor 
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
6,00 kg
rozměry:
92,5 x 321 x 410 mm
fyzické zabezpečení (Kensington):
ano
barevné provedení:
černá 
Záruka:
36 měsíců
Operační systém
Operační systém:
Windows 10 Pro
Záruka
typ záruky výrobce:
OnSite 
možnost rozšíření záruky:
ano