Lenovo ThinkCentre M910 Tower černý

Part number: 10MM0004MC

Intel Core i5-7500 Skylake / 8GB RAM / 256GB SSD / Intel HD Graphics / DVD-RW / klávesnice + myš / Windows 10 Professional

Na splátky od: 654 Kč
Cena bez DPH: 18 008 Kč
Cena s DPH: 21 790 Kč
na cestě
záruka: 36 měsíců / 36 měsíců

Procesory až Intel® Core™ sedmé generace

Tenké, lehké, tiché a všestranné. Nové procesory Intel® Core™ sedmé generace poskytují vynikající mobilní výkon a bleskovou rychlost. Tento funkcemi nabitý procesor s integrovaným zabezpečením je připraven posunout vaši produktivitu, kreativitu i zábavu na novou úroveň. Kromě toho procesory Intel Core sedmé generace podporují úžasné funkce systému Windows 10, takže budete moci popustit uzdu své představivosti a ponořit se do objevování nových možností. 

Windows 10 Pro

Systém Windows 10 Pro je navržen přímo pro vás a vaše podnikání. Umožňuje vám bezpečně provádět úžasné věci napříč vašimi zařízeními – s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Velmi snadno se používá a navíc se vejde do většiny rozpočtů. Od samého začátku vám pomůže zvládnout více.

Podpora více monitorů

Podpora až tří nezávislých monitorů zajišťuje dosažení maximální produktivity. Pracovní plocha rozšířená na několik monitorů a snazší přepínání mezi aplikacemi pomáhá omezit výskyt chyb a zvýšit produktivitu.

Odolnější proti prachu než kdy dříve

Počítače ThinkCentre se pyšní nejvyšší odolností proti prachu a nejlepší správou regulace tepla ve své třídě. Technici ve společnosti Lenovo však chtěli, aby byly naše stolní počítače nové generace ještě lepší. Přidali jsme proto možnost využití filtrů ThinkCentre Dust Shield, které snižují vnitřní množství prachu a nečistot až o 57 %. Tato funkce ještě více zlepšuje spolehlivost, aniž by měla vliv na provozní teploty či hlučnost systému. Navíc lze filtry snadno vyjmout a opláchnout, což přispívá k jejich dlouhodobé použitelnosti. Prodlužte si životnost svého počítače ThinkCentre M910.

Kvalitní zabezpečení

Stolní počítače M910 jsou vybaveny nejlepšími dostupnými nástroji pro zabezpečení, včetně možnosti vypnutí USB portů, která pomáhá snížit riziko odcizení dat a zabránit neoprávněnému použití zařízení pro ukládání dat. Trusted Platform Module (TPM) šifruje data a důvěrné informace, jako např. hesla a digitální certifikáty. Tím se zvyšuje zabezpečení aplikací, elektronických transakcí a online komunikace. Stolní počítač M910 je navíc vybaven čidlem pro detekci vniknutí do šasi, který upozorní uživatele na jakékoliv neoprávněné pokusy o otevření šasi. Počítač M910 navíc nabízí možnost vyjmutí pevného disku z přední strany, což zvyšuje zabezpečení, protože můžete chránit svá data tím, že je fyzicky odeberete ze systému. K dispozici je také zabezpečení stolního počítače pomocí kabelového zámku a podpora technologie Absolute® Computrace.

Rozšiřitelnost bez nutnosti použití nářadí

Pohodlný přístup k hardwaru bez použití nářadí umožňuje IT odborníkům snadno provést jeho výměnu nebo rozšíření. To je praktické zejména při práci s několika stolními počítači.

Minimální dopad na životní prostředí

Nástroj Lenovo Desktop Power Manager umožňuje kontrolovat spotřebu energie počítačů ve firmě a pomáhá vám šetřit energii a snížit náklady. Přispívá tak k ochraně planety i k vašemu lepšímu výsledku hospodaření. Důkazem je zisk různých certifikací, jako například ENERGY STAR 6.1, ULE Gold a EPEAT Gold, a napájecí zdroj (PSU) s účinností 92 % oceněný certifikací 80+ Platinum.

Lenovo Solution Center

Lenovo Solution Center nabízí přístup k jednoduchému rozhraní, které sleduje celkový stav systému. Tento nástroj pro diagnostiku hardwaru umožňuje rychlý přístup k často používaným nástrojům pro správu systému, mezi které patří zálohování a obnovení dat, nastavení antivirové ochrany a firewallu, aktualizace systému a softwaru, připojení k internetu i servisní služby a podpora. ThinkVantage System Migration Assistant přináší výrazné urychlení přenosu dat a nastavení. ThinkVantage System Update pomáhá snížit čas strávený ručním vyhledáváním ovladačů a softwarových aktualizací.

Rychlý přenos dat

Rozhraní USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než předchozí USB technologie. Umožňuje rychlý přenos dat mezi počítačem M910 a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní.

Procesor
základní typ:
Intel i5 
typ:
Intel Core i5-7500 with quad core
frekvence:
3,40 GHz
maximální TurboBoost frekvence:
3,80 GHz
memory controller:
2400 MHz
sběrnice:
6MB ISC
Chipset
chipset:
Intel Q270
Paměť
velikost:
8 GB GB
frekvence:
2400 MHz
maximální velikost:
64 GB
počet slotů celkový / volné:
4/3
Pevný disk
typ:
SSD 
kapacita:
256 GB 
Grafika
typ:
Intel HD Graphics
výrobce grafické karty:
integrovaná 
VGA výstup:
ano
digitální výstup:
2x DisplayPort
Datové mechaniky
Optická mechanika:
DVD-ROM
Rozhraní
Wi-Fi:
Intel Dual Band Wireless-AC 8265, 2x2
LAN:
gigabit ethernet
počet portů USB 2.0/USB 3.0:
0/8
sériový port:
ano
paralelní port:
ne
PCI-e 3.0 x16 - volné:
volné pozice:
1x 3,5"
Zvuková karta
vstup mikrofon:
ano
výstup sluchátka:
ano
Jiné
klávesnice a myš:
ano - USB kabel 
napájecí zdroj:
250 W
typ skříně:
tower 
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
7,00 kg
rozměry:
165 x 321 x 410mm
fyzické zabezpečení (Kensington):
ano
barevné provedení:
černá 
Záruka:
36 měsíců
Operační systém
Operační systém:
Windows 10 Pro
Záruka
typ záruky výrobce:
OnSite 
Lenovo WorkStation RAM 4GB

Lenovo WorkStation RAM 4GB

Operační paměť 4GB DDR4-2133 Non-ECC UDIMM pro Workstations P310 / M700 / M800 / M900

Sluchátka ThinkPad Lenovo Stereo USB Headset

Sluchátka ThinkPad Lenovo Stereo USB Headset

Sluchátka s mikrofonem pro použití v kanceláři