Lenovo ThinkCentre M710 Tower černý

Part number: 10M9004MMC

Intel Core i5-7400 Kaby Lake / 4GB RAM / 256GB SSD / Intel HD Graphics / klávesnice + myš / DVD-RW / Windows 10 Professional 64bit

Na splátky od: 531 Kč
Cena bez DPH: 14 620 Kč
Cena s DPH: 17 690 Kč
na cestě
záruka: 36 měsíců / 36 měsíců

Procesory až Intel® Core™ sedmé generace

Tenké, lehké, tiché a všestranné. Nové procesory Intel® Core™ šesté generace poskytují vynikající mobilní výkon a bleskovou rychlost. Tento funkcemi nabitý procesor s integrovaným zabezpečením je připraven posunout vaši produktivitu, kreativitu i zábavu na novou úroveň. Kromě toho procesory Intel Core šesté generace podporují úžasné funkce systému Windows 10, takže budete moci popustit uzdu své představivosti a ponořit se do objevování nových možností.

Windows 10 Pro

Systém Windows 10 Pro je navržen přímo pro vás a vaše podnikání. Umožňuje vám bezpečně provádět úžasné věci napříč vašimi zařízeními – s kýmkoli, kdekoli a kdykoli. Velmi snadno se používá a navíc se vejde do většiny rozpočtů. Od samého začátku vám pomůže zvládnout více.

Podpora více monitorů

Podpora až tří nezávislých monitorů zajišťuje dosažení maximální produktivity. Pracovní plocha rozšířená na několik monitorů a snazší přepínání mezi aplikacemi pomáhá omezit výskyt chyb a zvýšit produktivitu.

Odolnější proti prachu než kdy dříve

Počítače ThinkCentre se pyšní nejvyšší odolností proti prachu a nejlepší správou regulace tepla ve své třídě. Technici ve společnosti Lenovo však chtěli, aby byly naše stolní počítače nové generace ještě lepší. Přidali jsme proto možnost využití filtrů ThinkCentre Dust Shield, které snižují vnitřní množství prachu a nečistot až o 57 %. Tato funkce ještě více zlepšuje spolehlivost, aniž by měla vliv na provozní teploty či hlučnost systému. Navíc lze filtry snadno vyjmout a opláchnout, což přispívá k jejich dlouhodobé použitelnosti. Prodlužte si životnost svého počítače ThinkCentre M800.

Kvalitní zabezpečení

Stolní počítače M710 jsou vybaveny nejlepšími dostupnými nástroji pro zabezpečení, včetně možnosti vypnutí USB portů, která pomáhá snížit riziko odcizení dat a zabránit neoprávněnému použití zařízení pro ukládání dat. Trusted Platform Module (TPM) šifruje data a důvěrné informace, jako např. hesla a digitální certifikáty. Tím se zvyšuje zabezpečení aplikací, elektronických transakcí a online komunikace. Stolní počítač M800 je navíc vybaven čidlem pro detekci vniknutí do šasi, který upozorní uživatele na jakékoliv neoprávněné pokusy o otevření šasi. Počítač M710 navíc nabízí možnost vyjmutí pevného disku z přední strany, což zvyšuje zabezpečení, protože můžete chránit svá data tím, že je fyzicky odeberete ze systému. K dispozici je také zabezpečení stolního počítače pomocí kabelového zámku a podpora technologie Absolute® Computrace.

Rozšiřitelnost bez nutnosti použití nářadí

Pohodlný přístup k hardwaru bez použití nářadí umožňuje IT odborníkům snadno provést jeho výměnu nebo rozšíření. To je praktické zejména při práci s několika stolními počítači.

Minimální dopad na životní prostředí

Nástroj Lenovo Desktop Power Manager umožňuje kontrolovat spotřebu energie počítačů ve firmě a pomáhá vám šetřit energii a snížit náklady. Přispívá tak k ochraně planety i k vašemu lepšímu výsledku hospodaření. Důkazem je zisk různých certifikací, jako například ENERGY STAR 6.1, ULE Gold a EPEAT Gold, a napájecí zdroj (PSU) s účinností 92 % oceněný certifikací 80+ Platinum.

Lenovo Solution Center

Lenovo Solution Center nabízí přístup k jednoduchému rozhraní, které sleduje celkový stav systému. Tento nástroj pro diagnostiku hardwaru umožňuje rychlý přístup k často používaným nástrojům pro správu systému, mezi které patří zálohování a obnovení dat, nastavení antivirové ochrany a firewallu, aktualizace systému a softwaru, připojení k internetu i servisní služby a podpora. ThinkVantage System Migration Assistant přináší výrazné urychlení přenosu dat a nastavení. ThinkVantage System Update pomáhá snížit čas strávený ručním vyhledáváním ovladačů a softwarových aktualizací.

Rychlý přenos dat

Rozhraní USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než předchozí USB technologie. Umožňuje rychlý přenos dat mezi počítačem M700 a ostatními zařízeními. Navíc je zpětně kompatibilní.

Procesor
základní typ:
Intel i5 
typ:
Intel Core i5-7400 with quad core
frekvence:
3,00 GHz
maximální TurboBoost frekvence:
3,50 GHz
memory controller:
2133 MHz
sběrnice:
6MB
Paměť
velikost:
4 GB GB
frekvence:
2133 MHz
maximální velikost:
32 GB
počet slotů celkový / volné:
2/1
Pevný disk
typ:
SSD 
kapacita:
256 GB 
šifrování:
ne 
Grafika
typ:
Intel HD Graphics
výrobce grafické karty:
integrovaná 
VGA výstup:
ano
digitální výstup:
2x DisplayPort
Datové mechaniky
Optická mechanika:
DVD-RW
Rozhraní
Wi-Fi:
Wifi Intel Dual Band Wireless-AC 3165
LAN:
gigabit ethernet
počet portů USB 2.0/USB 3.0:
2/8
sériový port:
ne
paralelní port:
ne
volné pozice:
2x 3,5"
Zvuková karta
vstup mikrofon:
ano
výstup sluchátka:
ano
Jiné
klávesnice a myš:
ano - USB kabel 
napájecí zdroj:
250 W
typ skříně:
tower 
Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
6,50 kg
rozměry:
145 x 1292,7 x 366mm
fyzické zabezpečení (Kensington):
ano
barevné provedení:
černá 
Záruka:
36 měsíců
Operační systém
Operační systém:
Windows 10 Pro
Záruka
typ záruky výrobce:
OnSite 
Lenovo ThinkPad RAM 8GB

Lenovo ThinkPad RAM 8GB

DDR3 SoDIMM RAM modul 1600MHz pro notebooky ThinkPad 

Lenovo ThinkCentre Tiny VESA Mount

Lenovo ThinkCentre Tiny VESA Mount

VESA držák pro přichycení Tiny PC za monitor

Lenovo ThinkPad RAM 4GB

Lenovo ThinkPad RAM 4GB

DDR3 SoDIMM RAM modul 1600MHz pro notebooky ThinkPad 

Lenovo ThinkCentre Tiny Storage Unit

Lenovo ThinkCentre Tiny Storage Unit

storage unit slouží k připojení DVD nebo HDD rámečku k Tiny PC