Možnosti platby

V hotovosti nebo platba kartou při osobním odběru

Vámi vybrané zboží můžete zaplatit při vyzvednutí ve značkové prodejně Lenovo, v budově River Garden III na Rohanském nábř. 29, v hotovosti i platební kartou.

 

Proforma faktury (zálohovou fakturou)

Platba na zálohovou fakturu (proforma fakturou) probíhá při objednání s platbou příkazem. Na email Vám zašleme zálohovou fakturu s veškerými údaji potřebnými pro platbu. Po připsání platby na náš účet Vás kontaktujeme s informací ohledně možnosti vyzvednutí zboží.

 

Dobírkou při doručení PPL a Messenger

V případě, že si přejete zboží nechat zaslat, můžete jej zaplatit na dobírku kurýrovi při převzetí. Společnost PPL navíc umožnuje i při platbě na dobírku platit platební kartou přímo kurýrovi.

 

Online platba při objednání

Při objednání máte možnost zaplatit online platební kartou přes portál TrustPay, který v ČR spolupracuje s bankami: Air Bank, Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Fio banka, GE Money Bank, Komerční banka, mBank, Raiffeisen BANK, Sberbank CZ, a.s., UniCredit Bank, Zuno. Podporuje platební karty Visa a MasterCard.

 

Nákup na splátky

Rychlý on-line splátkový prodej od společnosti Cofidis s.r.o., jednoduše si spočítejte svoji splátku přes splátkovou kalkulačku přímo u vybraného produktu. Informace a podmínky získání úvěru: https://iplatba.cz/co-je-to-iplatba/