Možnosti platby

Hotově nebo platební kartou při osobním odběru

Vámi vybrané zboží můžete zaplatit při vyzvednutí na naší prodejně jak v hotovosti, tak platební kartou.

 

Zálohovou fakturou

Platba na zálohovou fakturu (proforma fakturou) probíhá při objednání s platbou příkazem. Na email Vám zašleme zálohovou fakturu s veškerými údaji potřebnými pro platbu. Po připsání platby na náš účet Vás kontaktujeme s informací ohledně možnosti vyzvednutí zboží.

 

Dobírkou při doručení PPL a Messenger

V případě, že si přejete zboží nechat zaslat, můžete jej zaplatit na dobírku. Společnost PPL navíc umožňuje vedle hotovostní platby také platbu kartou přímo u řidiče PPL.

 

Online platbou při objednání

Při objednání máte možnost zaplatit online platební kartou přes portál TrustPay, který v ČR spolupracuje s bankami: air bank, Česká spořitelna, ČSOB, Equa bank, Fio banka, GE Money Bank, Komerční banka, mBank, Raiffeisen BANK, Sberbank CZ, a.s., UniCredit Bank, Zuno. Podporuje platební karty Visa a MarterCard.

 

Na splátky

Vybrali jste si zboží, chcete si ho koupit prostřednictvím internetu a nemáte potřebné finanční prostředky? Využijte nákupu na splátky u společnosti Cofidis. Zboží můžete zaplatit jak dobírkou, tak platební kartou - smlouvu podepíšete online, nemusíte nic tisknout, kopírovat a posílat.