O firmě

Společnost Lenovo je celosvětově jedním z největších producentů výpočetní techniky proslulých svou kvalitou hrdě navazující na tradici a geny značky IBM. Nabídka produktů zahrnuje plně profesionální řady strojů ThinkPad a ThinkStation, stejně jako stylové IdeaPady, řady monitorů ThinkVision a jiné, jež dotváří komplexní sortiment produktů IT, kterými Lenovo uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, jakým jste jistě právě i vy.

Celosvětově Lenovo zaměstnává více než 19 000 odborníků z oboru IT a designu, kteří pracují na zdokonalování produktů, zvyšování technologického náskoku před konkurencí a udržení si pozice největšího výrobce počítačů na světě.

Marsann IT CZ, s.r.o. patří mezi několik málo prestižních prodejců značky Lenovo v České republice, jak dokládá ocenění Lenovo Premium Gold Business Partner. Naše společnost, stejně jako Lenovo samotné, se snaží lidem přiblížit hi-tech novinky v oblasti výpočetní techniky v jednoduše uchopitelných produktech a službách. Proto náš showroom nabízí možnost všechny produkty prohlédnout, osobně vyzkoušet a v případě zájmu koupit přímo na prodejně. S tím vším vám bude asistovat náš vyškolený personál, který pomůže s výběrem správného produktu. Přijměte naše pozvání do našeho showroomu v budově River Garden III na adrese Rohanské nábř. 29, Praha 8, 186 00 a přijďte se sami přesvědčit o kvalitě a technologické vyspělosti značky Lenovo.


Jste firma a máte zájem o cenovou nabídku? Kontaktujte nás emailem: info@lenovoonline.cz nebo telefonicky: +420 226 531 000, kde bude Váš kontakt předán přidělenému obchodnímu zástupci, který se s Vámi obratem spojí.