Lenovo IdeaCentre 720-18IKL Tower stříbrný

Part number: 90H00040CK

Intel Core i7-7700 Kaby Lake / 8GB RAM / 256GB SSD + 1TB HDD 7200ot. / NVIDIA GeForce GTX1060 6GB / DVD-RW / čtečka karet / klávesnice + myš / Windows 10 Home

Na splátky od: 1 043 Kč
Cena bez DPH: 28 718 Kč
Cena s DPH: 34 749 Kč
skladem (centrální sklad)
záruka: 24 měsíců / 24 měsíců

Žádná výzva není pro tyto procesory dost velká

Využijte výhod nejnovější generace procesorů Intel® Core™ i7, které přinášejí zvýšený výkon, rychlejší odezvu, vynikající grafiku a zlepšené internetové připojení pro skvělý uživatelský zážitek.

Rychlá technologie paměti

Paměť Intel® Optane™ je navržena tak, aby zrychlila váš systém a dobu odezvy. Instalujte a otevírejte aplikace bez problémů. Dokonce přepínejte mezi různými aplikacemi naprosto hladce.

Dedikovaná grafická karta pozvedá výkon na další úroveň

Zvyšte výkon pomocí volby mezi grafikami NVIDIA® GTX1060 6G nebo AMD Radeon™ RX. Obě tyto karty pomáhají zvýšit výkon procesoru při editaci videa nebo provádění dalších graficky náročných úkolů, což zajistí krásný vizuální zážitek. Navíc s až třikrát rychlejším výkonem otevírá dveře do nejnovější generace virtuální reality.

Certifikát Oculus pro virtuální realitu

IdeaCentre 720 disponuje certifikátem pro virtuální realitu, který vás plně připraví na nekonečné virtuální světy. Díky výkonné grafice, podpoře certifikátu Oculus a HDMI/USB 3.0 portům můžete snadno vstoupit do působivého virtuálního prostředí, které představuje další krok kupředu ve vizuálním vývoji. Jednoduše zapojte sluchátka s podporou virtuální reality s certifikátem Oculus a připojte snímač pohybu a poté stahujte filmy a hry z obchodu Oculus Store, abyste mohli zažít virtuální realitu.

Nepotřebujete obětovat vzhled pro funkčnost

IdeaCentre 720 nabízí několik způsobů připojení monitoru, klávesnice, sluchátek s podporou virtuální reality, externího pevného disku, fotoaparátu a oblíbených reproduktorů, ale není třeba se obávat nevzhledných portů. Jeho přední porty USB, čtečka karet a konektor pro zvuk/mikrofon jsou umístěny v přední části za magnetickými dvířky, zatímco další zadní porty USB, audio jack, VGA-out a HDMI-out jsou skryty. Budete vždy připojeni a zařízení si zachová svůj elegantní styl.

Nepotřebujete žádné nástroje

Proč ztrácet čas hledáním správného nástroje k otevření počítače? S IdeaCentre 720 jednoduše posuňte zadní kryt ručně, kdykoli budete potřebovat přidat/vyměnit procesor, paměť, úložiště nebo grafickou kartu, a to bez nástrojů a snadno.

Seznamte se s Cortanou, vaší osobní digitální asistentkou

S Windows a Cortanou bude váš život mnohem jednodušší Na počítači nebo na smartphonu můžete přes Cortanu nastavit připomenutí, odesílat e-maily, spravovat kalendář, vytvářet seznamy, vyhledávat informace a otevírat jakékoli aplikace ve vašem systému. Ve skutečnosti, čím více používáte Cortanu, tím lépe vám pomůže dokončit práci.

Zůstaňte připojeni díky Lenovo Family Cloud

Lenovo Family Cloud je snadno použitelná aplikace, která poskytuje rodině bezdrátový přístup k zabezpečenému ukládání dat na vašem IdeaCentre 720 i z jiných zařízení. Snadno nahrajte do počítače data pomocí softwaru Lenovo Family Cloud nebo mějte přístup k libovolnému souboru v počítači, když se připojíte do stejné sítě. S Lenovo Family Cloud máte vše na domácím počítači na dosah ruky.

Fyzikální vlastnosti
hmotnost:
8,00 kg
rozměry:
394x 195 x 494 mm
Microsoft Office 2016 pro podnikatele AllLng - elektronická licence

Microsoft Office 2016 pro podnikatele AllLng - elektronická licence

Elektronická licence, všechny jazyky, bez časového omezení

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnost AllLng - elektronická licence

Microsoft Office 2016 pro studenty a domácnost AllLng - elektronická licence

Elektronická licence, všechny jazyky, bez časového omezení